
Рюкзак-черепашка ортопедичний Josef Otten FY80005-1 "Football"
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ранець має жорсткий каркас і покриття з полиэстерольного матеріалу, що робить виріб непромокальним і легко миється. Ранець має ортопедичну спинку і декілька відділень, що дозволяє правильно розподілити вага ранця на спину дитини, тим самим збільшити допустиму навантаження на спину. Надійний якісний шов Ортопедична спинка М'які і регульовані по довжині лямки Водонепроникна легко миється тканина Допустима вага ранця для 850 гр. Прогумоване ущільнена дно ранця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 43 см |
| Вага | 850 г |
| Глибина | 15 см |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наповнення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | поліестер |
| Спинка | ортопедична |
| Шлейки | ергономічні |
| Отеделений | 5 шт. |
- Ціна: 843,53 ₴

