Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для самостійного розфарбовування на кнопці. Ручки - блакитні та рожеві.
Розмір: 35,5x22x10 див.
|
| Виробник | Willy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 35.5 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Глибина | 22 см |